Jak powiedzieć żonie, że moja żona jest czarownicą

Jak powiedzieć żonie, że moja żona jest czarownicą

Często słyszy się, jak mężczyźni narzekają na panie. Prawda jest taka, że niektóre są po prostu złe. Jednak nie wszystko jest doom and gloom. W rzeczywistości wiele kobiet faktycznie działa w górnej echelon hierarchii czarów, nie wiedząc o tym. To nie znaczy, że mężczyźni też nie są źli. Potrafią być okrutni i nieczuli. Na szczęście jest kilka kroków, które można podjąć, aby poprawić swoje szanse.

Istnieje kilka sposobów, aby uzyskać swoją panią bez rozbijania banku. Po pierwsze, możesz spróbować trochę humoru. Nie musisz być zbyt poważny w swoim związku, ale nie pozwól, aby twoje ego było najlepsze. Nie rób też z sercowych sideł nawyku. Na przykład, jeśli jesteś typem faceta, który lubi podrywać swoją żonę, będziesz musiał umieścić swoje pieniądze tam, gdzie są twoje usta.

Pierwszym szczeblem na drabinie jest dowiedzenie się, co twoja żona uważa za ważne, a co nie. Jest to szczególnie pomocne, jeśli planujesz założyć rodzinę. Jeśli chodzi o dzieci, nie ma sensu próbować zaimponować swojej znaczącej drugiej osobie, jeśli nie możesz być dobrym rodzicem. Ale, nie jest to również dobry pomysł, aby zmusić swoje dzieci do robienia rzeczy, których nie chcesz. To powiedziawszy, być może będziesz musiał pozwolić im nauczyć się robić naczynia dla ciebie.

Jest jeszcze kilka innych kroków, które powinieneś podjąć, takich jak nauczenie się szanowania uczuć żony i słuchanie tego, co ma do powiedzenia. Nie możesz oczekiwać, że będziesz miał najlepszy związek, jeśli stale walczysz i krzyczysz na siebie. Nie chcesz też wykorzystywać drobnych kłótni małżonków jako odskoczni do romansu. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić tych trzech rzeczy, to lepiej przeznacz swoje wysiłki na inne, bardziej produktywne przedsięwzięcia.

Aby dopełnić trifectę, powinieneś również postarać się uczynić dzień swojej małżonki. Staraj się pamiętać, że żony są tak naprawdę uzupełnieniem swoich mężów. Powrót na właściwe tory i zrobienie dobrego wrażenia na swojej żonie to pierwszy krok do osiągnięcia idealnego małżeństwa. Wspaniały związek jest formą sztuki, która powinna być pielęgnowana przez czas.

Można się założyć, że będziesz zaskoczony tym, co mówi do ciebie twoja małżonka, jeśli posłuchasz, co ma do powiedzenia. W rzeczywistości prawdopodobnie będziesz zszokowany tym, co cały czas ci umykało. Plus, jeśli masz szczęście, może po prostu skończyć się w łóżku ze swoją prawdziwą miłością, lub przynajmniej bardzo udawaną wersją jego. A przynajmniej taki jest plan.

Wreszcie, powinieneś poznać rodzinę swojego małżonka. To jest twoja szansa, aby połączyć się z krewnymi współmałżonka i dowiedzieć się, co naprawdę się dla nich liczy. Niezależnie od tego, czy jesteś w długoterminowym czy krótkoterminowym związku, upewnij się, że robisz wszystko, co w twojej mocy, aby być świetnym słuchaczem i wspaniałym partnerem do tańca. Co więcej, pamiętaj, że nie chodzi tylko o przyciągnięcie uwagi współmałżonka, ale o stworzenie silnej emocjonalnej więzi, która będzie trwała całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *