Brzęczyk został odpalony

Brzęczyk został odpalony

Z dumą prezentujemy treść stworzoną na zamówienie portalu bazaporadnikow.pl

Brzęczyk mógł być w ciemności przez wiele miesięcy, ale nie brakowało teorii spiskowych. Faktycznie, sygnalizator może być tematem kultowym. Na szczęście nie oznacza to, że nie można się trochę zabawić ze spiskowym tłumem. Ale, co jeśli byłeś knypkiem?

Cóż, jest powód, dla którego nie patrzymy na tę historię z tego samego poziomu krytycznego spojrzenia, co z punktu widzenia zeszłego tygodnia. A to dlatego, że wspomniany wcześniej spisek z udziałem sygnalizatora był tylko wierzchołkiem góry lodowej. I choć można pokusić się o odrzucenie tej plotki jako zwykłego seksizmu, to prawda jest taka, że widmowa płeć tajemnicy nie jest wcale taka odległa.

Poza tym, prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego brzęczyk był w pierwszej kolejności. Chociaż prawdą jest, że Astros nie wygrali World Series w 2019 roku, nie ma wątpliwości, że franczyza ma historię robienia playoffów. Więc jeśli jesteś fanem Astros, jesteś już na bandwagon, aczkolwiek taki, który zabrał cię z przerażających Rays do broniących się mistrzów w ciągu zaledwie dwóch gier. Ponadto, jak w przypadku większości marek, reputacja drużyny ma swój własny umysł.

To witaj, istnieją dziesiątki niepotwierdzonych plotek pływających o. Jednak najnowsza plotka była taka, że Carlos Beltran został usunięty z fotela menadżera przed zarządzaniem jednym meczem w swojej karierze. Cały sezon na ziemi niczyjej nie jest najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić GM-owi, ale to może być bardzo długi rok. W związku z tym najlepsze może się wydarzyć w najbliższych dniach. Dla tych z nas, którzy spędzili jakąkolwiek ilość czasu na Twitterze, ta wiadomość może czuć się jak rewelacja, ale nią nie jest.

Jeśli szukasz ody do brzęczyka, nie szukaj dalej niż Houston Astros. W końcu ich rekord w Division Series był niczym innym jak dynastią. Byli również jedyną drużyną, która wygrała wszystkie trzy mecze dywizji w domu. Co więcej, franczyza nigdy nie przegrała meczu w swoich ostatnich trzech posezonowych wizytach w Tampa Bay Rays. To dużo, aby sprostać, zwłaszcza jeśli jesteś Astros. Miejmy nadzieję, że mogą wziąć ten sezon jeden mecz na raz i odwrócić wszystko.

Ostatecznie to fani muszą zdecydować. Do tego czasu, powinni być dumni z wyżej wymienionych osiągnięć i być pewni, że będą uważać na nadchodzącą syrenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *