Jak naprawić dlaczego Facebook Messenger wyrzuca mnie z Messengera

Jak naprawić dlaczego Facebook Messenger wyrzuca mnie z Messengera

Jeśli masz iPhone’a X lub inne urządzenie Apple, mogłeś zauważyć, że aplikacja Facebook Messenger czasami się zawiesza. Może to być spowodowane problemem ze sprzętem lub oprogramowaniem i jest kilka rzeczy, które możesz z tym zrobić. Oto kilka sztuczek, aby naprawić ten problem.

Po pierwsze, powinieneś spróbować przeinstalować aplikację. Możesz to zrobić, przechodząc do Ustawień. Znajdź Aplikacje i dotknij Zarządzaj aplikacjami. Po zakończeniu tego, możesz wybrać ponowną instalację aplikacji lub jej odinstalowanie. Odinstalowanie aplikacji spowoduje usunięcie wszystkich danych z nią związanych.

Oprócz odinstalowania aplikacji, możesz również wykonać miękki reset. Aby wykonać miękki reset, możesz przytrzymać przycisk zasilania przez kilka sekund. Następnie można przesunąć do ikony wyłączenia zasilania. Dodatkowo można zainstalować aplikację z App Store.

Alternatywnie, możesz użyć funkcji wyszukiwania w App Store, aby znaleźć odpowiednią aplikację. W przypadku systemu Android możesz spróbować wejść w tryb Recovery Mode, a to pozwoli Ci wyczyścić pamięć podręczną.

Podobnie, możesz również wyłączyć wszystkie uprawnienia aplikacji. Robienie tego zapewni, że aplikacja będzie działać płynnie. Poza tym może sprawić, że wykonywanie podstawowych operacji, takich jak wysyłanie lub odbieranie wiadomości, będzie znacznie szybsze i płynniejsze.

Powinieneś również sprawdzić pamięć masową na swoim urządzeniu. Jednym z najprostszych sposobów na zwiększenie pamięci masowej jest odinstalowanie nieużywanych aplikacji. Innym sposobem na zwolnienie miejsca w telefonie jest przeniesienie lub usunięcie dużych plików. Dobrym pomysłem może być również zainstalowanie najnowszej wersji aplikacji, którą można pobrać z App Store.

Jednym z najbardziej oczywistych sposobów na poprawę doświadczenia z Facebook Messenger jest wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji. Pliki pamięci podręcznej to małe pliki, które są przechowywane na urządzeniu i mogą czasami powodować awarię aplikacji. Ponadto usunięcie tych plików może zwolnić więcej miejsca dla innych aplikacji.

Jest jeszcze kilka innych rzeczy do rozważenia, takich jak liczba kontaktów w Twoim profilu na Facebooku i czy w Twoim urządzeniu zabrakło pamięci. Są to główne powody, dla których aplikacja Facebook Messenger czasami się zawiesza. Również nowa aktualizacja systemu może wywołać ten błąd.

Wreszcie, nie ma potrzeby martwić się o utratę historii czatu, gdy odinstalujesz aplikację Messenger. Jeśli jednak ją stracisz, będziesz musiał stworzyć nowe konto na Facebooku i ponownie zainstalować aplikację. Pamiętaj, że kopia zapasowa to zawsze dobry pomysł.

Wreszcie, można również znaleźć kilka sztuczek, aby naprawić błąd związany z awarią Facebook Messengera. Poza tym, metody te można zastosować na urządzeniach z systemem Android lub iOS. Wypróbuj powyższe wskazówki, a powinieneś być w stanie rozwiązać swój problem w krótkim czasie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci przywrócić działanie aplikacji Facebook Messenger. Jednakże, jeśli nadal masz problemy, zawsze możesz dotrzeć do zespołu wsparcia firmy. Pomimo najlepszych wysiłków firmy, nie jest rzadkością dla Facebook Messenger doświadczyć kilku glitches w trakcie jego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *