Dlaczego Leon Kuwata nie gra dzisiaj?

Dlaczego Leon Kuwata nie gra dzisiaj?

Artykuł poniżej jest wynikiem inspirującej współpracy z jaktozrobic.info.pl

Nie ma wątpliwości, że Leon Kuwata jest wschodzącą gwiazdą baseballu. Jego umiejętności przewyższają te, które posiada jego trener. Zdobył już brązowy medal w turnieju z mocno zwichniętą kostką. Tylko dlaczego dzisiaj nie gra?

Leon jest naturalnie utalentowanym sportowcem. Ma zabójczy serw. Znokautował swoich przeciwników z kortu podczas swoich pierwszych meczów olimpijskich. Kiedy nie gra, jest entuzjastą muzyki. I uwielbia kobiety.

Leon jest idealistycznym młodzieńcem. Stara się doskonalić we wszystkim. Od baseballu po śpiew, chce stać się sławny. Jeśli chodzi o jego umiejętności, to ma serw z wyskoku, dzięki któremu jego kolana mogą wyglądać na równe z dnem siatki.

Umiejętności baseballowe Leona prawdopodobnie uniemożliwią mu wygranie Mistrzostw Świata w tym roku. Będzie musiał odbyć 3 miesiące rekonwalescencji zanim będzie gotowy do wznowienia pełnych treningów. W tym czasie prawdopodobnie zabraknie go w reprezentacji Polski, ale będzie miał szansę na grę dla Perugii.

Oprócz zdolności do doskonalenia się w baseballu, Leon ma oko do kobiet. Regularnie flirtuje z dziewczynami. Chociaż pokazano, że jest trochę seksownym magnesem na dziewczyny, powiedział również, że lubi kobiety o czystym sercu.

Jako dziecko codziennie grał w baseball. Sport pozwolił mu kontynuować życie szkolne bez kłopotliwych przygotowań do egzaminu wstępnego. Często jednak zaniedbywał naukę. W latach szkolnych nosił nawet „wspierające sportowe kalesony”.

Jego talent został zauważony przez Hope’s Peak Academy. Skautowali go do tytułu Ultimate Baseball Star. Po udanej próbie w pierwszej klasie, dostał szansę na wygranie konkursu. Nie zakwalifikował się jednak do playoffów.

Ultra Despair Hagakure było doskonałym przykładem talentu Leona. Mimo swojego ego, udało mu się przedstawić swoje racje. Pomógł swojej drużynie zdobyć brązowy medal w turnieju z poważnymi zwichnięciami. Przez całą swoją karierę miał swój spory udział w kontuzjach. Jednym z nich była tendinopatia, schorzenie dotykające więzadeł i ścięgien w kolanach.

W końcu tendinopatia Leona okazała się zbyt duża do zniesienia. Poddał się więc operacji. W tym czasie rozważał powrót do drużyny, w której wcześniej grał. Mimo bólu, kontynuował treningi.

Jednak nadal nie lubił ćwiczyć. Łatwo było mu zrozumieć, dlaczego Makoto będzie zawiedziony. Zwłaszcza ze swoją kuzynką, Kanon, którą uważał za swoją młodszą siostrę.

Poza jego umiejętnościami są jeszcze inne powody, dla których dzisiaj nie gra. Leon ma tendencję do nadmiernego rozgrywania swojej ręki. Choć może się wydawać, że jest świetnym wabikiem, jego działania mogą być niebezpieczne. Na przykład, ma skłonność do sprawiania wrażenia nieco wzburzonego i zawsze flirtuje z kobietami.

Chociaż istnieje wiele powodów, dla których nie gra dzisiaj, ma silną pasję do gry. Jest naturalnym sportowcem, który aspiruje do zostania gwiazdą śpiewu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *